У місті Ковель Волинської області двоє учнів зламали сайт школи № 12, виклали там фото, які не стосуються діяльності навчального закладу, та опублікували нецензурну лайку.
Юних хакерів знайшли того ж дня. Хлопці в присутності своїх матерів добровільно надали поліцейським смартфони, системний блок, ноутбук, з яких заходили на офіційний сайт школи.
За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 КК України (незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж). Бешкетникам загрожує штраф у вигладі 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на той самий строк.
За матеріалами: Район.Ковель











