Запорожье: местная мафия выкрала чиновника (видео)

В Запорожской области похитили главу государственной исполнительной службы Приморского района Сергея Гогунского, увезли в багажнике авто и избили. Об этом сообщил в Фейсбуке председатель Запорожской ОГА Константин Брыль.

ИНЦИДЕНТ. По его словам, Гогунский пострадал от рук местной преступной группировки, деятельности которой пытался помешать.

Также Брыль выложил видео происшествия, добавив, что оно попало к нему анонимно. Он сообщил, что сразу же обратился к главе Нацполиции Запорожской области и прокурору региона, и пообещал держать дело на личном контроле.

Сьогодні побував з робочим візитом у Приморському районі. І перша новина, яка мене зустріла: напередодні виборів, місцеві «політики» вже поділили майбутні посади та користуючись ними намагаються царювати в районі.Я дізнався, що голова державної виконавчої служби Приморського району Сергей Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. Певні особи вирішили незаконно зібрати врожай. А держслужбовця, що намагався перешкоджати протизаконним діям, було побито. Місцеві царьки не тільки залякували посадовця, а й викрали його в багажнику авто.Коли до мене анонімно потрапило відео цих подій, я одразу звернувся до голови Нацполіції в Запорізькій області, а також прокурора регіону. Також триматиму цю справу на особистому контролі.Я бачу, що напередодні виборів в Запорізькій області найбільш активно до влади почали прагнути відверті злочинці. І з жахом думаю: що ж буде потім, якщо нині, просто кандидатами, вони виробляють подібне?! Нині політичні еліти на місцях вже роздають не просто обіцянки, а й дивіденди. І користуються цим. Невже хтось підтримає цих злочинців? Невже за них проголосують люди?!Я не боюсь називати прізвища! Йдеться про Андрія Анатолійовича Акритова, який співпрацює з місцевим осередком БЮТ і стверджує, що після виборів стане головою Нацполіції Запорізької області.Це місцеві «царьки» Приморського району, такі самі, як і відомі вже «герої» Вільнянського та Новомиколайївського районів. Висновки, стосовно їх «подвигів» робитимуть правоохоронці. Та люди мають знати, що для цих персонажів закону не існує!

Опубліковано Костянтином Брилем П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

БОРЬБА ЗА ВЛАСТЬ. Губернатор отметил, что накануне выборов в Запорожской области «наиболее активно к власти начали стремиться откровенные преступники».

«Я не боюсь называть фамилии! Речь идет об Андрее Анатольевиче Акритове, который сотрудничает с местной ячейкой БЮТ и утверждает, что после выборов станет главой Нацполиции Запорожской области», — утверждает Брыль.

Поделиться
Выразить свое впечатление
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

Добавить комментарий

Войти используя социальный аккаунт

Самое важное — в одном письме. Новости, реформы, аналитика — коротко и по сути.

Подпишись, чтобы быть в курсе.

Узнавай всё самое интересное первым — следи за нашими новостями в соцсетях

Спасибо, я уже с вами