Відбір на Євро-2020: битва скандинавів та знущання від Італії (відео)

26 березня пройшли чергові матчі групового етапу на відбір до чемпіонату Європи 2020 року.

На стадіоні «Республіканський» збірна Вірменії зустрічалась з командою з Фінляндії (0:2). Гості не залишили шансів господарям завдяки голам Йенсена та Сойрі. Зазначимо, що весь матч у складі вірменської команди провів екс-гравець «Шахтаря» Генріх Мхітарян.

Стадіон «Національний» приймав матч національних збірних Мальти та Іспанії (0:2). Іспанці здобули перемогу за допомогою дублю Альваро Морати.

На «Біліно Поле» зустрічались збірні Боснії та Герцоговини і Греції (2:2). За господарів відзначились голами Вишча і Пьянич, а за гостей забивали Фортуніс та Коловос. Зазначимо, що з 65 хвилини боснійці грали в меншості – пряму червону отримав Міралем Пьяніч.

Стадіон «Константин Редулеску» приймав матч збірних Румунії та Фарерських островів (4:1). За господарів дублем відзначився Кешеру, ще по голу забили Дяк та Пушкаш. Гол престижу за гостей з пенальті забив Вільормур Давідсен.

«Санкт-Якоб Парк» приймав гру збірних Швейцарії та Данії (3:3). За господарів встигли відзначитись Фройлер, Джака та Емболо, а за гостей голи забивали Йергенсен, Гюткьер і Дальсгорд.

На «Енніо Тардіні» збірна Італії приймала національну команду Ліхтенштейна (6:0). За господарів дублем з пенальті відзначився Квальярелла, ще по голу забили Сенсі, Вератті, Кін і Паволетті. Зазначимо, що за весь матч італійці завдали 41 удар у бік воріт – з них 12 потрапили у ствір. Варто зазначити, що на 45+2 хвилини гості залишились у меншості – пряму червону отримав Даніель Кауфман.

На стадіоні «Уллевол» зустрічались національні збірні Норвегії та Швеції (3:3). За господарів забивали Йонсен, Кінг і Камара, а за гостей забивали Клаессон, Нортвейт і Квайсон.

«Авіва-Стедіум» приймав матч збірних Ірландії та Грузії (1:0). Господарі здобули перемогу завдяки м’ячу Конора Хуріхейна.