Советы Супрун: как правильно заниматься сексом после нового закона

В Украине 11 января заработал новый закон, согласно которому сексуальные отношения требуют согласия. И.о. министра здравоохранения Ульяна Супрун рассказала на своей странице в Фейсбук, как украинцам избежать проблем в сексуальной жизни.

ОТКРЫТОСТЬ. Чтобы избежать недоразумений между партнерами, которое может привести к насилию в семье, нужно открыто говорить на тему секса и четко понимать друг друга.

ПРОСВЕЩЕНИЕ. Супрун удивляется, что такое простое понятие как «согласие на секс» вызвало столько опасений и бурных дискуссий в соцсетях. Поэтому глава МОЗ в качестве примера опубликовала видео, где секс сравнивается с чаем и доступно объясняется, почему нельзя заставлять человека пить чай, если он не хочет.

"Згода на секс – просто, як чай"

Цікаво, що просте поняття «згода на секс» викликало стільки побоювань про масові надумані звинувачення у насильстві.Бурхливі дискусії у соцмережах та панічні заголовки у деяких ЗМІ продемонстрували, як на перший погляд прості істини викликають дуже багато запитань у суспільстві. Найгірше, що подібні непорозуміння між партнерами і можуть призводити до жахливих наслідків, зокрема насильства в сім’ї.Щоби запобігти цьому — маємо відкрито говорити на тему сексу та дуже чітко розуміти одне одного, коли йдеться про будь-які дії щодо нашого тіла.Навколо змін до Кримінального кодексу буквально за один день виникло багато міфів. Пропоную розібратися — що означає згода на секс та чому важливе розширення понять «сексуальне насильство» і «зґвалтування».У матеріалі The Village Україна добре пояснюється, що відтепер сексуальним насильством буде також вчинення будь-яких насильницьких дій сексуального характеру, не пов’язаних із проникненням в тіло іншої особи, без добровільної згоди потерпілої особи. Раніше ж закон визначав сексуальне насильство як примус до статевих зносин силою або шантажем, або ж, якщо особа була в безпорадному стані.Важливо, що тепер насильники будуть винні у тому, що вони не отримали не тільки однозначної конкретної згоди на секс, а й на будь-які принизливі дії стосовно жертви.Оновлення ж поняття «зґвалтування» полягає в тому, що відтепер ним вважатимуться дії сексуального характеру, що пов’язані з проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій або будь-якого іншого предмета, без добровільної згоди потерпілої особи. Щодо важливості згоди на секс — вже класичним є приклад з чаєм у відомому відео, яке переклали на українську Центр "Жіночі перспективи". Ви ж не подумаєте примусити пити чай людину, яка його не хоче?Дізнавайтеся детальніше про зміни до законодавства у матеріалі: https://goo.gl/afQQhw. Це справді важливо.

Опубліковано Уляна Супрун Субота, 12 січня 2019 р.

По материалам: Хвиля

Поделиться
Выразить свое впечатление
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

3 комментариев к “Советы Супрун: как правильно заниматься сексом после нового закона”

  1. Теперь от суда Вас, господа, спасёт только письменное согласие. Желательно, заверенное нотариусом… :-)))

  2. Когда же наступит 31Марта? Что бы уже не слышать и не видеть этих порошенков , гройсмагнов, супрунючек и пр. отбросов общества. Как же они уже достали своими «советами» из палаты №6. Если страна уже и так похожа на цирк, то пусть уже ее возглавит профессиональный комик.

  3. Тепер зрозуміло звідки на Заході появляється мерзота, яку, такі яу Супрун, називають секс-меншини.

Добавить комментарий

опрос

Найважливіше — в одному листі. Новини, реформи, аналітика — коротко і по суті.

Підпишись, щоб бути в курсі.

Дізнавайся все найцікавіше першим — слідкуй за нашими новинами у соцмережах

Дякую, я вже з вами