Признание: Вакарчук раскрыл свою главную цель в политике

Своей главной целью как политика лидер партии «Голос» музыкант Святослав Вакарчук считает освобождение украинцев, незаконно осужденных в России.

ЦИТАТА. «Мы сделаем все, чтобы как можно быстрее и политические заключённые, и военнопленные вернулись домой. Я вижу в этом свое персональное задание», — заявил музыкант журналистам на «Книжном арсенале».

ПРЕЗИДЕНТСТВО. При этом на вопрос одного из посетителей выставки, почему он не пошел в президенты, Вакарчук ответил: «Всему свое время. Сейчас парламент важнее».

НАПОМНИМ. 6 мая Вакарчук заявил о создании политической партии «Голос», с которой он пойдет на парламентские выборы. К кандидатам в нардепы у политсилы есть 10 требований, среди которых важными считаются отсутствие связей с режимом Януковича, пророссийскими силами и с самой РФ.

Святослав Вакарчук также заявил, что его партия не возьмет «ни копейки» от олигархов.

По материалам: Интерфакс-Украина

Поделиться
Выразить свое впечатление
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

2 комментариев к “Признание: Вакарчук раскрыл свою главную цель в политике”

 1. Davis

  «Святослав Вакарчук также заявил, что его партия не возьмет «ни копейки» от олигархов»
  смешные

 2. Leonid

  оседлает ли Вакарчук идеологию?:Об’єднуюча ідеологія для народу України.

  (На здобуття Нобелівської премії)

  «Я бажаю кожному стати капіталістом, мрію,

  щоб у кожної людини була належна їй власність»

  Маргарет Тетчер.

  Людина без власності — раб. Національна ідея сьогодні нічого не варта, якщо в ній відсутнє економічне підгрунтя. Сьогоднішня Європа пишається середнім власником і саме він є гарантом демократії, так як контролює владу. Україні потрібно створити середнього власника за рахунок права на ту долю землі і корисних копалин, які припадають на кожного громадянина України. Якщо ви не володієте тією долею землі і корисних копалин, то нею ж хтось володіє і експлуатує вас. Також потрібно реанімувати ваучери шляхом заміни їх на акції підприємств і повернути заощадження державним майном. Перший крок для втілення запропонованної ідеології — це прийняття Великої Конституції: «Кожен громадянин України має право на довічне володіння тією часткою землі і корисних копалин, які на нього припадають.» Цим самим буде реалізована стаття сьогоднішньої Конституції де записано, що земля та її надра належать народу України Я не пропоную ділити землю і наводити багато нових меж. Колгослні поля залишаться в своїх межах, селяни до своїх паїв припишуть своїх рідних і близких, а право довічного володіння долею землі і корисних колалин буде забезпечене роботою комп’ютера в Державному Земельному банку. Ідеологія забезпечіть суспільний устрій країни між комунізмом і капіталізмом (адже істина посередині) і припинить сварку декількох поколінь відносно соціально-економичного устрою держави. Рівень корупції буде найменьшим у світі. Я покладаю надію, що не тільки українці сприймуть запропоновану ідеологію. І не буде в світі ні диктаторів, ні царів і т.п. Людству потрібно покладати надію не на якогось лідера, що обіцяє щасливе майбутне, а на ідеологію. Запропонована ідеологія в християнському дусі, бо не вступає з ним в протиріччя, не суперечіть національній ідеї і захищає нацменшини. А найголовніше, на мій погляд, при цьому враховується природня суть людини, чого не врахувала ідеологія Маркса (через це і розвалився Радянський Союз). Заодно буде вирішено земельне питання раз і навіки на користь кожного.

Добавить комментарий

опрос

Найважливіше — в одному листі. Новини, реформи, аналітика — коротко і по суті.

Підпишись, щоб бути в курсі.

Дізнавайся все найцікавіше першим — слідкуй за нашими новинами у соцмережах

Дякую, я вже з вами