Одесса: в суде произошла массовая драка (видео)

В одном из судов Одессы в пятницу при рассмотрении дела о земельных участках в поселке Затока между представителями двух сторон произошла массовая драка. Об этом сообщает одесская Нацполиция.

ФАКТ. Полиция конфликт пресекла и задержала 49 человек. Выяснилось, что мужчины, которые пытались сорвать судебное заседание, приехали из разных областей Украины.

Сьогодні під час судового засідання в Приморському суді м. Одеси по "земельним справам Затоки", активісти що не змогли залишатись байдужим до такої важливої справи, що приїхали аж з Вінниці та інших областей України (місцеві вже давно в ці ігри не граються), намагались влаштувати безлад та зірвати судове засідання, виникла штовханина, що була близько до того, щоб перерости в масову бійкуВ наслідку правоохоронці змушені були негайно втрутитись в ситуацію, 49 осіб з числа "небадужих до Затоки" були затримані та доставлені до місцевого відділку Поліція Одеської області де зараз встановлються їх особи та вирішується питання про правову кваліфікацію дій особисто кожного з нихЦікаво, що одна з сторін судового процесу, витрачає значні ресурси не тільки на адвокатів, а на подібні "заходи" вважаючи що це є дійсно дієвим інструментом відстояти свою позицію, не соромлячись запрошувати тітушню з інших областей, виявляється є дійсно ті, що в це ще вірятьВідео +18 нецензурна лексікаНа фоні лунає рішучий голос "Кровавого Іща", що блискавично взяв ситуацію в приміщенню суду під контроль

Опубліковано Ruslan Forostyak П'ятниця, 23 листопад 2018 р.

По материалам: Украинская правда

Поделиться
Выразить свое впечатление
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

Добавить комментарий

опрос

Найважливіше — в одному листі. Новини, реформи, аналітика — коротко і по суті.

Підпишись, щоб бути в курсі.

Дізнавайся все найцікавіше першим — слідкуй за нашими новинами у соцмережах

Дякую, я вже з вами