Автокефалія: у Філарета не знають, коли будуть обирати голову помісної церкви

Поки невідомо, коли пройде об’єднавчий собор. Про це повідомив спікер Української православної церкви Київського патріархату, архієпископ Євстратій.

«Поки вона офіційно не оголошена — по суті дати немає», — заявив священнослужитель.

При цьому він додав, що проект Томосу був давно підготовлений — але документом він стане тільки після офіційного прийняття та поширення.

Відзначимо, що для створення єдиної православної помісної церкви повинна бути підтримка УПЦ МП, УПЦ КП і УАПЦ. При цьому голови останніх двох церков — Філарет і Макарій — не можуть домовитися про злиття. Крім того, переважна більшість ієрархів УПЦ МП виступили вчора проти створення єдиної церкви.

Поделиться
Выразить свое впечатление
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

Комментарии к “Автокефалія: у Філарета не знають, коли будуть обирати голову помісної церкви”

  1. УАПЦ це малочислена містечкова хуторянська галицька церква, яка нав’язує всеукраїнській УПЦ КП своє вузьколобе бачення. Тому їх необхідно поставити на місце яке вони заслуговують. В принципі їх взагалі не повинно було бути.
    Архіреї УПЦ МП які підписали звернення до Варфоломея не зможуть приймати участь в Соборі, бо їх тут же змістять з їх посад, а на ті місця посадять промосковських. Це нам не потрібно. Тому в Соборі мають приймати участь ті хто готові до нього. Це УПЦ КП. Нехай вибирають главу церкви самі. А остальні хто зможе чи захоче хай приєднуються. Зараз необхідно Томос, після чого ситуація дуже зміниться на краще. А ті хто заважає (УАПЦ) необхідно нейтралізувати.

Добавить комментарий

Войти используя социальный аккаунт

Самое важное — в одном письме. Новости, реформы, аналитика — коротко и по сути.

Подпишись, чтобы быть в курсе.

Узнавай всё самое интересное первым — следи за нашими новостями в соцсетях

Спасибо, я уже с вами